tastatura-mis

Korisni saveti vezani za upis u auto školu

Veština upravljanja vozilom je dragocena. Sa sobom nosi dosta slobode, ali i odgovornost. Sve što je potrebno da postanete dobar vozač jeste da prođete teorijsku i praktičnu obuku u auto školi i položite ispite koji Vas čekaju.

Za to vreme ćete steći dragoceno znanje i veštine i vremenom postati dobar vozač koji se bezbedno i oprezno kreće u saobraćaju. Svemu ovome prethodi upis i zato postoje važne stvari koje treba da imate na umu ako odlučite da uđete u proces učenja i polaganja.

KOJI SU USLOVI ZA UPIS?

Da bi započeli sa pohađanjem auto škole, neophodno je da imate navršenih 16 godina i izvađenu važeću ličnu kartu. Časove vožnje možete započeti kad napunite 17 godina.

Ukoliko je budući kandidat maloletno lice, potrebno je da tokom potpisivanja ugovora bude prisutan neko od roditelja ili staratelja. U ugovoru su definisani načini sprovođenja teorijske i praktične obuke, kao i organizovanje vozačkog ispita.

BUDITE UVEK ODMORNI I SMIRENI JER POHAĐANJE AUTO ŠKOLE NE TREBA DA BUDE BAUK

Možda Vam u početku zvuči strašno činjenica da ćete sesti za volan i kontrolisati motorno vozilo. Odbacite nervozu i stres, jer usvajanje veštine vožnje i znanja vezanog za ponašanje u saobraćaju predstavljaju uzbudljivo i lepo iskustvo.

Doživljavajte sve kao avanturu i izazov koji će Vam pomoći da unapredite sebe. Pre svakog teorijskog časa ili vožnje se dovoljno naspavajte i odmorite da bi sve ispratili, brže usvojili i to sve uspešno pokazali kasnije na polaganju.

ODABERITE PRAVU AUTO ŠKOLU

Pitajte nove vozače gde su polagali i kakva su im iskustva sa auto školama u Vašoj okolini. Ne želite sigurno da ponavljate tuđe greške i proživljavate nečije negativno iskustvo. Raspitajte se kod prijatelja i poznanika i pročitajte online šta su ljudi pisali o različitim auto školama. Takođe, obiđite sve auto škole u Vašem mestu i pogledajte šta nude.

Auto škola koju odaberete treba da poseduje sav neophodan materijal za učenje, dobar vozni park i iskusne i strpljive instruktore. Morate biti sigurni da će Vam pružiti svu potrebnu podršku u usvajanju nečeg što Vam je do sad bila potpuna nepoznanica. Treba da Vas motivišu i da rade na tome da što pre dobijete vozačku dozvolu i da se osamostalite na putu.

Isto tako je važno da odabrana auto škola poseduje neophodne licence i akreditaciju za rad sa svojim kandidatima. Pohađanje auto škole je veliki trošak i potrebno je da taj ulog zaista vredi i da se ne kajete kasnije zbog svog izbora.

ONLINE UPIS – BRZO I JEDNOSTAVNO

Danas svašta možemo da uradimo preko interneta u par klikova mišem ili tapkanjem po ekranu mobilnog telefona. Na isti način možete obaviti i upis u auto školu, a Stop Line nudi i tu mogućnost ukoliko niste u mogućnosti da dođete do nas.

S obzirom da su ljudi u današnje vreme pretrpani obavezama, online upis je odlično rešenje i velika olakšica za buduće polaznike. Za manje od dve minute popunite potreban formular i to je to.

Vodite računa samo da Vam uneti podaci budu u potpunosti tačni. Čitav proces dobijanja vozačke dozvole je mnogo jednostavniji, brži i lakši.

ZAŠTO AUTO ŠKOLA STOP LINE TREBA DA BUDE VAŠ IZBOR?

Auto škola Stop Line postoji više od dve decenije kao jedna od prvih privatnih auto škola u Srbiji. Za to vreme smo uspešno obučili veliki broj kandidata i ponosni smo na visok procenat prolaznosti na ispitima.

Ovaj uspeh je postignut zahvaljujući predanosti i strpljenju naših instruktora koji su maksimalno posvećeni svakom novom kandidatu. Oni se i sami neprekidno usavršavaju da bi doprineli bezbednosti u drumskom saobraćaju.

Tu smo da Vas saslušamo, da Vam objasnimo sve što nije jasno, da Vas uvedemo u zakon i pomognemo da bezbedno vozite. Na našem web sajtu smo svim polaznicima, ali i drugim posetiocima, omogućili da rešavaju testove sa teorijskim pitanjima koja se često nalaze na polaganju.

Trudimo se da konstantno uvodimo inovacije i savremene metode koje će dodatno olakšati usvajanje novih znanja i veština svim kandidatima.

PO ČEMU SMO POSEBNI?

Pored sjajnog stručnog kadra i odličnih uslova za obučavanje novih kandidata, možemo se pohvaliti i impresivnim voznim parkom. Među njima su novi Citroen C3 i C4, novi Hyndai I20, Peugeot 208 i Ford Fiesta.

Kao dodatno olakšanje postoji plaćanje obuke u šest mesečnih rata, a lekarsko uverenje je besplatno.

Nudimo i časove kondicione vožnje za sve osobe koje nisu sve u potpunosti savladale na časovima, nisu sigurne za volanom ili jednostavno žele iz nekog razloga da dodatno usavrše veštinu vožnje (npr. zaposlenje koje podrazumeva svakodnevno sedenje za volanom, vožnja u posebnim uslovima…).